SS 2015. “La magie des couleurs”

 

18 жовтня, в рамках Ukrainian Fashion Week відбудеться показ нової весняно літньої колекції від Сержа Смоліна , при підтримці Studio Parisien des Arts et de la Mode (Париж). Муза колекції – діджей Олімпія Вайтмусташ, а нове лице бренду IDoL. – телерадіоведучий Нікіта Добринін.

 

Колекція “La magie des сouleurs” — воістину унікальна. Фльор артистичного хаосу, притаманного мистецтву, в ній врівноважений функціоналізмом, втілюючим сучасні технології в дизайні.

 

Працювати над новою колекцією Серж Смолін вирушає в Берлін, а потім в Париж. Там, в культурній столиці Європи, завдяки співробітництву з Studio Parisien des Arts et de la Mode, дизайнер отримує доступ до безлічі маловідомих робіт майстрів ХХ століття. Він вивчає архіви, заново переосвідомлює канони поєднань та фокусує свою увагу на колажах та кольорових симбіозах в роботах Анрі Матіса. Результати цих досліджень і стають основою для створення нового образу IDoL.

 

В колекції SS 2015 Серж Смолін використовує контраст фактур та форм, сміливо комбінує текстури різних тканин — трикотаж, шовк, бавовну, перфоровану шкіру та нано матеріал з мембрани. Світлий тон колекції доповнюють яскраві насичені фрагменти червоного, бірюзового, синього, салатового та жовтого кольорів. Магія кольору, в честь якого і була названа колекція, полягає в візуальних ефектах: контрасні елементи, які згідно логіці сприйняття мають звертати увагу, навпаки, самоусуваються, стають додатковими та малопомітними.

 

Олімпія Вайтмусташ стає Музою колекції не випадково. Серж Смолін впевнений, що її складна багатогранна особистість — це і є втілення магічних контрастів, якими наповнена колекція. Саме тому Олімпії довірили написати музику та висловити кольоровий симбіоз на рівні ритму та звуку.

 

Нове лице бренду — Нікіта Добринін — втілює в собі усі якості чоловічого образу IDoL. «Він – успішний, молодий, гарний, розумний, цілеспрямований, оптимістичний, натхненний, веде здоровий спосіб життя і, нарешті , цікавиться мистецтвом», — поділився дизайнер.

 

Показ пройде в мультимедійному виставковому просторі “A-Gallery ”. Це перша та єдина в Україні площадка, яка дозволяє вийти за грані звичного сприйняття світу та перенестися у віртуальну реальність. Завдяки унікальним цифровим технологіям гості показу зможуть не просто спостерігати за шоу, а й відчують себе частиною магічних кольорових перетворень.

 

Прес-служба IDoL.                                                                                       05.10.2014