HONEY! Autum — winter 16/17

HONEY!

Нова чоловіча колекція autum – winter 16/17 від Сержа Смоліна та бренду IDoL.

Натхненням для Сержа Смоліна стала структура меду, його корисні якості, багатогранність кольору та чисельні складові хімічнх елементів –

Цинк, Магній, Калій, Залізо, Фосфор, Кальцій, Натрій…

Розібравши ці елементи по кольоровому асоціативному спектру , створилась кольорова гамма колекції  HONEY

Золото, срібло, яскравий кобальт, білий, сірий, графітовий, чорний, темно-синій, червоний – кожен колір відповідає певному хімічному елементу, який входить до складу меду.

В колекції переважають натуральні матеріали: шерсть та бавовна, екологічне хутро та шкіра, трикотаж та глянсові фактури.

Асортимент цікавий та не простий, як здається на перший погляд. Двобічні пальто без рукавів , куртка-шуба, піджаки, піджаки-шалі, бушлати, реглани, чорні класичні брюки, виконані з трикотажу, шорти-спідниці, глянсові кушаки та вишиті сорочки. Верхній одяг вишитий бджолами та прикрашений сотами. Все це по задумці дизайнера ідеально поєднується іноваційною 530 моделлю New Balans.

Яскравим акцентом колекції є ексклюзивні прикраси від художника-ювеліра Регіни Вербицької. Броші виконані вручну з кристалів та самоцвітів елегантно підкреслюють милий та провокаційний образ хлопців IDoL.

Авторська музика – Kharaktic

Ідея та постановка –Serge Payet

Генеральний партнер показу – натуральна косметика APIVITA на основі меду, бджолиного воску та прополісу.

«HONEY» – це тепла, солодка, смачна, мила, неординарна, але при цьому дуже глибока та філософська колекція зими наступного року від Сержа Смоліна та бренду  IDoL.