Save the Planet! IDoL.

IDOL._SS2020-22

Save the Planet: Серж Смолін представив эко-колекцію сезону SS`20 для бренду IDoL.

Лана Кауфман в ролі музи показу, travel-костюми, эко-матеріали, ресайклінг та cool-эфект у новій колекції бренду Сержа Смоліна IDoL. Лінійка дизайнера, створена для чоловіка, але не залишає байдужими навіть жінок. 

В рамках 45-ої Ukrainian Fashion Week український дизайнер чоловічого одягу та засновник бренду IDoL. Серж Смолін представив нову колекцію сезону SS’20. Відправною точкою для колекції стало прагнення Смоліна створити екологічну та максимально нешкідливу для оточуючого середовища моду. Так, червоною ниткою через всю колекцію проходить використання эко-материалів та  тканин, отриманих методом ресайклінга.

Основою колекції стали travel-костюми — універсальні, легкі, не потребуючі прасування, комфортні по крою та пропорціям. На подіумі в новому сезоні бренд IDoL. демонстрував вкорочені куртки з эко-пітона та фланелі, вільні брюки-банани та штани-труби, прекрасно завязуючись в силуеті з двубортними піджаками. В колекції також представлені моделі з тканин, які мають cool-эфект. Завдяки цій технології власник костюма IDoL. відчуває себе комфортно навіть в спекотний день. 

Граючи кольорами, дизайнер притримувався строгої та холодної гами — універсальнх чорного, сірого та синього. Але саме яскраві акценти у вигляді червоного, фіолетового та чорно-білого футуристичного принта задають настрій колекції. Також Серж Смолін придав особливе значення деталям, використовуючи  пати на піджаках та застібки на липучках, зєднуючи їх з манжетами та високими разрізами на брюках.

Для проведення показу дизайнер стилізував свій brand-space під вулички Флоренції: затишні, концептуальні кавярні, квіткові лавки, бутики з парфюмами та італійською косметикою для чоловіків.  Атмосферу флорентійських вуличок створювали квіткові  декорації від Noel, нішевий аромат від parfum büro та кавовий  бренд Command Coffee.

По сюжету театралізованого показу, моделі прогулювалися по вулицям Флоренції, намагаючись створити враження на головну героїню перфоманса — художницю Лану Кауфман. Адже саме в костюмі IDoL. Її образ, сповнений жіночності, внутрішньою силою та харизмою,  Серж Смолін асоціює з прикладом успішної жінки сучасності. Її look дизайнер продумав в піднесеному сексуальному ключі. Лана постала перед публікою в довгому темно-синьому плащі з тонкого муару з глибоким декольте та високим розрізом ззаду. Згини жіночої фігури підкреслив тугий бронзовий корсет, затягнутий на талії. 

Автором концепції перфомансу став Серж Пайе, режисером — стиліст Кирило Савченко, а sound-дизайнером — композитор Kharaktic. Beauty-look для показу створили візажисти та стилісти Yvision creative group та барбери UBM.

Підкреслили  динаміку колекції моделі взуття New Balance.

Легкість та романтику моделям придавали аксесуари: яскраві принтовані хустки та сонцезахисні окуляри  бутика KOS.

IDOL._SS2020-01

IDOL._SS2020-02

IDOL._SS2020-03
IDOL._SS2020-04

IDOL._SS2020-05
IDOL._SS2020-06
IDOL._SS2020-07

IDOL._SS2020-08
IDOL._SS2020-09
IDOL._SS2020-13
IDOL._SS2020-17

IDOL._SS2020-21