Прес-реліз “Поєдинок” AW 15-16

«Поєдинок»

AW 15\16 by IDoL.

Особистість та суспільство…

Одвічна боротьба загальноприйнятого та викликаючого.

Хто такий сучасний чоловік? Яким він хоче бути, не дивлячись на догми та принципи, продиктовані ззовні? Яка його правдива природа та внутрішній світ…

Для чоловіків, які шукають, готових прийняти виклик та протистояти умовам життя та цінностям, які диктує суспільство, Серж Смолін і створив свою нову колекцію під назвою “Поєдинок”.

Справжній художник та естет, тонко відчуваючий експресію та ритм життя, Смолін, в якості емоційної метафори колекції, взяв за основу чіткий та енергійний ритм аргентинського танго, який по суті своїй є дуеллю. Така творча знахідка дозволяє глибше відчути весь емоційний пласт філософії колекції. Треба відмітити, що сам показ нової колекції буде супроводжуватися живою грою віртуозного квартету Kyiv Tango Project.

І як завжди, Майстер щедро обдаровує свого героя багатством текстур та фактур.

Трикотаж, хутро, оксамит, перфоровани шкіра, паєтки, шерсть…

І, звичайно ж – колір! Відкриті маскулінні кольори – темно-синій, криваво-червоний аспідно-чорний, графітовий поєднуються з проникливо, майже беззахисними світлими відтінками бежевого. Так виражаєтьсь емоційність та сила духу.

Що стосується самого образу – гольфи, кейпи, шуби і в додаток – фетрові капелюхи!

Саме так сьогодні виглядає чоловік by IDoL., який приймає виклик, готовий заявити про себе та любить життя у всіх його проявах. Який відкритий та чесний в першу чергу з самим собою. Та готовий заявити про себе світу.

«Поєдинок» відбудеться в самому центрі столиці – в неперевершеному  «Device Club».

 

05.03.2015                                                                                                               Прес-служба IDoL.