CALYPSO S/S 2017

«Якщо у людини зявляється можливість вести незвичайне життя, вона не має права від нього відмовлятися».

Жак-Ів Кусто

Подорожуючи по Лазурному узбережжю Франції , Серж Смолін відвідав одне унікальне місце – Musée océanographique de Monaco, музей та інститут океанографії, який протягом 47 років очолював  Жак-Ів Кусто. Чисельне різновиддя морських форм та організмів надихнуло дизайнера на створення ексцентричної колекції CALYPSO S/S 2017

Як приклад унікальності та неординарності, Серж обирає символом колекції дуже незвичну істоту – рибу-миш (лат. Ogcocepphalus darwini, англ. Batfish). Ця риба відома своїми яскраво-червоними губами і тим що вона ходить по дну , а не плаває. Вона нагадує летючу мишу, звідки і йде її назва.

Дизайнер Серж Смолін проводить тонку паралель між незвичайними образами морської фауни та поглядом на «завтрашній» день чоловічої моди. Неординарність та свобода, сміливість та зухвалість – ось головні принципи нової колекції   S/S 2017 від IDoL. Дотримуючись класичного крою піджака, Серж сміливо експериментує з його формами. Асиметрія та багатошаровість, різновид фактур та деталей – це те на що робить ставку дизайнер у новому сезоні. Спокійні та стримані тона колекції повторюють кольорову гамму Світового океану. Винятковий елемент, придуманий Сержем Смоліним ще в 2009 році – полотримач, знову присутній в колекції  CALYPSO S/S 2017. Він підкреслює стиль та зберігає ДНК бренда.

В колекції CALYPSO S/S 2017 Серж Смолін оригінально використовує іноваційні технології 3D друку, йдучи в ногу з часом. Так, на кафедрі прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон КНУТД, в науково-учбовій лабораторії “Перспективних полімерних матеріалів” під керівництвом проф., д.т.н. Савченко Б.М. на 3D принтері був штучно вирощений декоративний корал з еластичного надміцного пластика, який прикрасив шовкові реглани в колекції CALYPSO.

Широкі брюки зі стрілками, приталені піджаки, шорти та вільні сорочки-поло, розшиті декоративними елементами – так буде виглядати сучасний чоловік  від IDoL. в 2017 році.

Присвячується Жаку-Іву Кусто (11.06.1910 – 25.06. 1997)