Прес-реліз колекції “YES, I DO!” SS 2014

Що ми чекаємо від життя та інших людей? Відгуку! Позитивної відповіді, запрошення, яке окриляє та мотивує на рішучі дії.

У новій колекції Серж Смолін встановлює нові правила: репліка «Yes, I Do!» трансформується в маніфест сучасного чоловіка, який вміє брати від життя краще, та отримуючи пропозицію на мільйон, каже “Так!”

Кожен образ нової колекції IDoL на сезон SS 2014 просочений сміливістю маніфесту, відображеного в назві: легкі курортні шорти доповнені клубними піджаками, класичні костюми – кросівками, строгі сорочки – піжамними брюками.

Смілива еклектика проявляється в кольорах та принтах: вібруючі сімультанні контрасти гармонійно поєднуються з лаконічними градієнтами, пьє-де-пуль з клітинкою, а елементи абстракціонізму з компютерною графікою.

Смисловий посил колекції знаходить своє продовження і в формах – сорочки інспіровані стилістикою кімоно, а светри та куртки нагадують екіпіровку супергероїв зі світових блокбастерів. Кожен образ наче транслює: “Підкорити Світ? Так, я згоден!”

«Розмовляючу» колекцію доповнюють сумки з сюрпризом: в спеціальній прозорій кишеньці розміщений  QR код з зашифрованим посланням від дизайнера Сержа Смоліна.