Прес-реліз CELEBRATION SS 13

Бренду IDoL. – 5 років!

1.

Готуйтеся до сюрпризів – Серж Смолін вирішив перетворити ювілейний показ бренду IDoL. в справжнє свято – краси, жіночності та стилю! Так співпало, що на 30-му ювілейному Українському Тижні Моди бренд IDoL. святкує свій пятий день народження.

2.

Приймайте подарунки – колекція  CELEBRATION – презент для прекрасної половини людства. Вперше за пять років існування бренду, колекція на 90% складається з жіночих образів. Ключові тканини сезону – ті які підкреслюють красу жіночого тіла. Шовк, шифон, муслін, жоржет, сатін та оксамит.

3.

Оновлюйте імідж – приміряйте образи в трендовій стилістиці 40-х, з притаманними їм лаконічністю, елегантністю та романтизмом. І ніяких брюк – тільки сукні та спідниці в поєднанні з блузами. Модні кольори сезону – ті , які нагадують про щасливі моменти – колір ранкового неба , блиск вечірніх вогнів, яскравість спілої полуниці…

4.

Повертайтеся в літо – уявіть собі заміську вечірку, насичену фарбами природу. Ви – в неймовірній коктейльній сукні. А поруч – Він, красень в стильному костюмі. Головний “аксесуар” сезону – чоловік , який робить вас щасливою!

5.

«Перетворюйте життя в свято!» – саме такий позитивний меседж Серж Смолін вклав в нову колекцію на сезон  SS 2013. Настрій сезону – оптимізм у всіх своїх проявах. Celebration – легкість буття в кожній деталі.