Voyageur S/S 2018

IDoL Voyageur EZ_148

«Краще весь час мандрувати, але так і не прийти до місця призначення» – Будда
Voyageur S/S 2018
Ми усі мандруємо в часі та просторі. Кожен день свого життя. І від нас вимагається тільки одне – радіти та насолоджуватися  цим. Так міркує про свою весняно-літню колекцію  Серж Смолін. Саме головне – це процес і не важливо куди ти їдеш, саме відчуття переміщення, ось що заводить більше всього. А що для цього потрібно, вірно – зручний гардероб!
Ювілейна чоловіча колекція  Voyageur (весна/літо 2018) від бренду IDoL. присвячена Мандрівнику, а саме Вам! Що може бути краще відпочинку, вірно – гарний відпочинок!
В новому сезоні Серж робить ставку на різноманітність класичних форм зі складними елементами у вигляді обємних фрагментів, складок та защипів. Піджаки – Спенсери з полотримачами прекрасно поєднуються як з шортами, так і вкороченими брюками на манжетах. Гіпюрові сорочки та мереживні светри придають смак буржуазності та екстравагантності. А в прохолодний час ви не обійдетесь без пальто-реглана з потаємними кишенями. Кольорова палітра дуже зрозуміла – темно синій, графіт, сірий, рожевий, помаранчевий в поєднанні з крупною клітинкою та широкою полоскою, вся колекція пронизана духом свободи та незалежності.

Аромат колекції Miller et Bertaux «Study # 23 newsletter» – загадковий ладан, гірлянди з листя пачулі, намисто з жовтих квітів, димний кедр, сандалове дерево. Він пульсує сучасною техно музикою від  parfum buro.
Відчути комфорт та зручність можна завдяки взуттю New Balance.
Композитор Kharaktic
Організація показу Y.Vision Creative Group
Декорації RIO-Design
Ідея Serge Payet