Колекція AW 16-17 від IDoL. «Honey». Прес-реліз

1

HONEY!
Нова чоловіча колекція autum – winter 16/17 від Сержа Смоліна та бренду IDoL.
Натхненням для Сержа Смоліна стала структура меду, його корисні якості, багатогранність кольору та чисельні складові хімічнх елементів –
Цинк, Магній, Калій, Залізо, Фосфор, Кальцій, Натрій…
Розібравши ці елементи по кольоровому асоціативному спектру , створилась кольорова гамма колекції  HONEY
Золото, срібло, яскравий кобальт, білий, сірий, графітовий, чорний, темно-синій, червоний – кожен колір відповідає певному хімічному елементу, який входить до складу меду.
В колекції переважають натуральні матеріали: шерсть та бавовна, екологічне хутро та шкіра, трикотаж та глянсові фактури.
Асортимент цікавий та не простий, як здається на перший погляд. Двобічні пальто без рукавів , куртка-шуба, піджаки, піджаки-шалі, бушлати, реглани, чорні класичні брюки, виконані з трикотажу, шорти-спідниці, глянсові кушаки та вишиті сорочки. Верхній одяг вишитий бджолами та прикрашений сотами. Все це по задумці дизайнера ідеально поєднується іноваційною 530 моделлю New Balans.
Яскравим акцентом колекції є ексклюзивні прикраси від художника-ювеліра Регіни Вербицької. Броші виконані вручну з кристалів та самоцвітів елегантно підкреслюють милий та провокаційний образ хлопців IDoL.
Авторська музика – Kharaktic
Ідея та постановка –Serge Payet
Генеральний партнер показу – натуральна косметика APIVITA на основі меду, бджолиного воску та прополісу.
«HONEY» – це тепла, солодка, смачна, мила, неординарна, але при цьому дуже глибока та філософська колекція зими наступного року від Сержа Смоліна та бренду  IDoL.