Нікіта Добринін – новий Ідол Сержа Смоліна

10716103_550782765057252_667439693_n

Презентація нової колекції IDoL. від українского дизайнера Сержа Смоліна відбудеться на 35-й Ukrainian Fashion Week. Лицем бренду IDoL. стане стильний український телерадіоведучий Нікіта Добринін.

Зараз Нікіта Добринін один з небагатьох стильних чоловіків України , який задає тон модним тенденціям в українському шоу бізнесі. Нікіта є ведучим Хіт параду “Золотий Грамофон” на каналі М1 та постійним ведучим  «Русского радио Украина».

«Він – успішний, молодий, красивий, розумний, цілеспрямований, оптимістичний, натхненний, веде здоровий спосіб життя , і нарешті, цікавиться мистецтвом», – поділився український дизайнер Серж Смолін.

Відомий ведучий багато уваги приділяє своєму стилю та фізичній формі. Тому не дивно, що Серж Смолін запропонував саме Нікіті стати лицем IDoL.

«Коли мені Серж запропонував стати лицем бренду, я зрадів, навіть був трохи здивований. Адже представляти IDoL. це велика відповідальність. Але коли я побачив перші ескізи , то зрозумів , що це моє. Нова колекція IDoL. по особливому розкриває звичайні речі, роблячи їх більш яскравими та вражаючими. Це той одяг, в якому ти відчуваєш себе в центрі уваги. Я люблю експерименти  та сміливі рішення , тому впевнений, що наше співробітництво з брендом буде успішним», – розповів Нікіта Добринін.

Адже нова колекція Сержа Смоліна “La magie des сouleurs” – воістину унікальна. Надихнувшись мистецтвом Анрі Матіса в Берліні та Парижі, виникла ідея для наступної роботи . Магія кольору , в честь якого названа колекція , полягає візуальних ефектах.

Дизайнер використовує контраст фактур та форм, сміливо комбінує текстури різних тканин – трикотаж, шовк, бавовну, перфоровану шкіру та нано матеріал з мембрани. Сівтлий тон колекції доповнюють яскраві насичені фрагменти червоного, бірюзового, синього, салатового, та жовтого кольорів.

Нагадаємо, раніше лицем бренду IDoL.були співак Валерій Харчишин та ведучий Олександр Скічко.

Колекція SS 2015  від IDoL. відбудеться при підтримці Studio Parisen des Arts et de la Mode.

Прес служба IDoL.