Творчий альянс бренду IDoL. та ZS Group

1941510_691297767587548_795717226_o

Спільний проект архітектурної студії  ZS Group та бренду IDoL був  представлений на найбільшій в Україні виставці Interior Mebel – міжнародній виставці меблів, світла та декору. Завдяки селективному та персональному підході в організації, Interior Mebel стала эпіцентром інтерєрних та архітектурних заходів на території України. Учасники виставки були представлені стендами, інтерєрними шоу та дизайнерськими інсталяціями. 
Виставка Interior Mebel проходила у Київському Міжнародному Виставочному Центрі,   Броварський проспект, 15 з 19 по 23 лютого 2014г.

Одним з найцікавіших дизайнерських стендів став продукт роботи обєднаної команди   ZS Group Андрія Кузьмічова та бренду  IDoL. з Сержем Смоліним та художником Сержем Пайє. Увазі відвідувачів був представлений концепт шоу-руму або модного бутіка, в основі якого лежить ідея сюрреалістичного простору та його переломи за допомогою контрастних кольорів  та світлових рішень. Багаторівневе освітлення дає можливість зміни атмосфери. Простір розділено на зони , поєднання кольорів , сучасних матеріалів, меблів, текстилю та дзеркал створюють свій особливий неповторний світ.  

Наш девіз – створювати красу життєвого простору.